Prenájom bytu Trenčín Vinohrady

S vlastným parkovacím státím!

Viac...

Prenájom bytu Trenčín Vinohrady

Novovybudovaná štvrť s výbornou občianskou vybavenosťou. Dobrá dostupnosť z diaľnice. Vlastné parkovacie státie. CHKO Biele Karpaty v bezprostrednom susedstve.

Pôdorys bytu

Prenájom bytu Trenčín Vinohrady

Vybavenie bytu

Ponúkame Vám prenájom bytu Trenčín Vinohrady. Byt o výmere 47 m2 má moderný pôdorys s kuchyňou spojenou s obývačkou a spálňou. Komfort ponúka tiež kúpeľňa oddelená od WC.

Nachádza sa v novovybudovanej lokalite, ktorá poskytuje bohatú občianska vybavenosť ako je zdravotné stredisko, reštaurácia, škola, škôlka, oddychová zóna a v neposlednom rade aj blízka zastávku mestskej hromadnej dopravy. Čo by kameňom dohodil je Chránená krajinná oblasť Biele Karpaty.

Byt je módne, pohodlne a prakticky zariadený. V kuchyni nájdete chladničku s mrazničkou, sklokeramickú varnú dosku, elektrickú rúru, odsávač pár, mikrovlnnú rúru, ale aj kuchynský riad. V kúpeľni je automatická pračka a sušič vlasov. O Vašu zábavu sa postará TV s pripojením na Skylink a Wifi pripojenie k Internetu. Rannú kávu si môžete vychutnať na balkóne.

Byt sa nachádza na druhom poschodí. Je jednoducho prístupný z diaľnice. K dispozícií má vlastné vyhradené parkovacie miesto.

Mesačný prenájom vo výške 590 EUR zahŕňa všetky mesačné poplatky vrátane satelitnej televízie SKYLINK a pripojenia k internetu.

Podrobné informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0911 586 862 alebo e-mailom na adrese prenajom@zoerentals.eu.

Prinesiete si len osobné veci a nebude sa Vám už chcieť odísť!

Vaša nová adresa je: Hroznová 42, 911 05 Trenčín 🙂