Prenájom bytu Trenčín Zámostie

S krásnym výhľadom na Trenčiansky hrad!

Viac...

Prenájom bytu Trenčín Zámostie

Módne, pohodlné a praktické bývanie za prijateľnú cenu. 15 minút od centra mesta pešou chôdzou. Dobrá dostupnosť z diaľnice. Krásny výhľad na Trenčiansky hrad.

Pôdorys bytu

Prenájom bytu Trenčín Zámostie

Vybavenie bytu

Ponúkame Vám prenájom bytu Trenčín Zámostie. Byt o výmere 60 m2 je výnimočný tradičným pôdorysom s dvoma izbami a samostatnou kuchyňou. Komfort porovnateľný s rodinným domom ponúkajú tiež kúpeľňa oddelená od WC, pričom obe miestnosti majú aj vlastné okná.

Byt je módne, pohodlne a prakticky zariadený. V kuchyni nájdete chladničku s mrazničkou, sklokeramickú varnú dosku, elektrickú rúru, odsávač pár, mikrovlnnú rúru, ale aj kuchynský riad. V kúpeľni je automatická pračka a sušič vlasov. O Vašu zábavu sa postará TV s pripojením na Skylink a Wifi pripojenie k Internetu. Rannú kávu s výhľadom na Trenčiansky hrad si môžete vychutnať na balkóne.

Byt sa nachádza na najvyššom – druhom poschodí. Je jednoducho prístupný z diaľnice. K dispozícií je dostatočný počet bezplatných verejných parkovacích miest. A keď sa už rozhodnete nechať auto pri dome, do centra sa dostanete za 15 minút.

Mesačný prenájom vo výške 540 EUR zahŕňa všetky mesačné poplatky vrátane satelitnej televízie SKYLINK a pripojenia k internetu.

Podrobné informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0911 586 862 alebo e-mailom na adrese prenajom@zoerentals.eu.

Prinesiete si len osobné veci a nebude sa Vám už chcieť odísť!

Byt je voľný ihneď.

Vaša nová adresa je: Zlatovská 9, 911 05 Trenčín 🙂